chovatelská stanice Peruánského naháče - Perro sin pelo del Perú

 

Novinky / News

26.1.2011 Přidány fotečky Betýskových miminek :-) viz "Fotogalerie"


20.1.2011 Betesek je tatínkem! V chs Pískovec se narodila krásná štěňátka - 1 nahulka a 4 chlupáčci. Fotečky dodám ihned jak nějaké dostaneme od chovatelky :-)


3.1.2011 V chovatelské stanici Pískovec očekávají miminka po našem Beteskovi :-)))Držíme palečky mamině ať je statečná a dobře to zvládne .-)


22.12.2010 Všem přejeme krásné a pohodové Vánoce a šťastný nový rok 2011


10.12.10 Máme výstavní prázdniny, užíváme si zimy a předvánočního času :-)


6.11.2010 jsme navštívili s Mojenkou Klubovou výstavu v Praze. Handlera jí tentokrát dělala má dcera Eliška a v konkurenci své sestry Moja získala V1, CAJC, Nejlepší mladý!!! Od rakouského pana rozhodčího krásný posudek: "1 roční fena, výborně stavěná, korektní nůžkový zkus, výborný krk, korektní trup, pružná mechanika pohybu" Gratulujeme!!! Foto viz sekce "Výstavy"


26.9.2010 Moravskoslezská národní výstava psů - Mojenka v konkurenci dalších dvou fenek, které byly o 4 měsíce starší vybojovala krásné V2, zde je její posudek: "10 měsíční fena, korektně utvářená hlava, ucho správně nasazeno a neseno, pigmentace odpovídá barvě, nůžkový zkus, korektní úhlení obou párů končetin, pružná mechanika pohybu."


11.9.2010 Krajská výstava Týn nad Vltavou - Mojenka byla opět úžasná a v kategorii malých získala V1, Vítěz třídy mladých. Navíc s dcerou Eliškou se zůčastnila soutěže Dítě a pes kde v konkurenci 8 dětí vybojovaly krásné 2. místo a veliký pohár. Fotky viz sekce "Fenka"


4.9.2010 Krajská výstava - Dog Show Rybníky, Mojička byla úžasná a poprvé jsme mimo krásného posudku získali Vítěze třídy mladých v kategorii malých. Zde je náš výstavní posudek: " Výrazně modelovaná hlava, elegantní krk, dobrý hřbet, ještě nehotový front, správné úhlení končetín, výborný pohyb."
Foto se sestrou Hawou v sekci "Fenka"


26.8.2010 Přidány nové foto v sekci " Fenka"


21.8.2010 Absolvovali jsme naši první zahraniční výstavu na Slovensku, Duodanube Bratislava. Moja získala ocenění V2 a tento posudek: "9 měsíční fena, správný skus, samičí výraz, dobré uši a krk, správné rozmístění osrstění, výborné úhlení zadních končetin, bázlivě nesený ocas." Tak snad se nám podaří i ten ocas dát tam kam má a příště to bude lepší :-)13.8.2010 Byli jsme s Beteskem za nevěstou v chovatelské stanici Andarital. Krytí bylo úspěšné a doufáme, že budou štěňátka. Foto párečku v sekci Fotogalerie.


18.7.10 Moja se zúčastnila další výstavy - tentokrát Národní v Mladé Boleslavi. Rozhodčí byl pan Iuza Beradze z Gruzie a i přes malé nedostatky, které na Moje našel nám dal Velmi nadějnou 1 a tím jsme velmi úspěšně ukončili třídu dorostu. Nyní nás čeká už třída mladých :-)


20.6.10 Přidán výsledek z Mezinárodní výstavy v Brně. Rozhodčí p. Leoš Jančík. I přesto že jsme šly s Mojičkou první a nebyly si příliš jisté, vše dopadlo dobře a máme VN1 a opět krásný posudek. " 7měsíční fena, velmi hezká hlava, korektní skus, pevné ucho, fena je výborná ve stavbě těla, velice dobře úhlená, hezký elegantní pohyb, osrstěná místa standarně rozložena." :-)


8.6.10 Přidán další výsledek z Národní výstavy v Klatovech. Rozhodčí pí Marušková byla velmi přísná přesto nám dala VN i přes Mojinu odtažitost a moc hezký posudek: "Jemnější, ale souladně stavěná fena s krásnou hlavou, kvalitní chrup, výborné úhlení a mechanika pohybu, zatím si na výstavy zvyká."


26.5.10 Přidány nové fotky do sekce "Fenka" a "Pes"

23.5.10 Mezinárodní výstava Litoměřice, rozhodčí pí Brotánková: VN s tímto posudkem: "6 měsíční plně standardní fena, vyspělá, s překrásně modelovanou hlavou, výborně se předvádí, při dobrém vedení perspektivní jedinec"


1.5.10 Absolvovali jsme další výstavu. Tentokrát klubovou. Moja měla konkurenci. Byla ve třídě se svojí sestrou Jasou Im Hawou. Nakonec se paní rozhodčí rozhodla dát VN1 nám. Moja byla moc šikovná i když v hale se jí uplně nelíbilo a radši by ven.
Náš posudek od paní rozhodčí Ridarčikové (SK): "5,5 měsíční fenka ve velmi pěkném typu, pěkná hlava, výborná horní linie, hluboký hrudník správné šířky, výborný pohyb. ":-)


3.4.10 Dnes jsme byli na první výstavě s Mojou. Dostala VN 1 a báječný posudek, kterým mě paní rozhodčí Pavlíčková skoro dojala.
Tady je: "5 měsíční fena, nůžkovž skus, hlava dobře vyjadřuje pohlaví, vynikající mechanika pohybu, pevný hřbet, fenka dává již dnes tušit vynikajícího jedince." :-)25.3.10 Nová foto v sekci "Fenka"


1.3.10 učíme se s Mojou výstavní postoj. Foto v sekci "Fenka"


24.2.10 Moja roste jak z vody. Už jí jsou 4 měsíce a váží 5 kg. Miluje procházky a i přes stálou zimu se vždycky ven těší.
Taky miluje svojí nejmladší paničku Marušku, které je šest měsíců.
Aktualizována sekce "Fenka"


5.1.10 Moja už neohroženě chodí s domácí smečkou ven. Jen na pár minut aby se nenastydla ale je to statečná a zvědavá holka, kterou v pátrání nezastaví ani mráz.
Aktualizována sekce "Fenka" a "Fotogalerie"


7.1.10 Moja byla dnes poprvé venku. Byla i přes nepříliš vlídné počasí velice statečná a konečně se přivítala se svými dvěma velkými psími kamarády, které má na zahradě. Jinak doprovod jí dělal Betesek a Jack russel fenka Lája. Na větší procházku to bude nejspíš až na jaře, tak mě Moja aspoň doprovodila v kočárku. Fotky jsou k vidění v sekci "Fotogalerie"


4.1.10 Moje už bylo 8 týdnů a roste z ní krásná holka. Vloženy nové fotky Moji. Více v sekci "Fenka"


25.12.2009 Už ji máme doma! Dne 23.12.09 jsme si z chs Měsíční Květina přivezli nádhernou hnědou fenečku Joya Naranjero. Tímto velice děkuji paní Jankovské za spoustu cenných rad. Fotečku vložíme určitě co nejdříve.


18.12.09 přidán odkaz na chs Měsíční Květina odkud už netrpělivě očekáváme náš nový přírůstek - fenečku.


14.12.2009 Štěnda z chs Ankamanta už mají nové pánečky. Přejeme kloučkům hodně štěstí a hodné pánečky


4.12.09 Včera jsme byli na návštěvě v chs Ankamanta okouknout ty naše kluky. Jsou opravdu úžasní. Fotky z návštěvy viz Fotogalerie


1.12.09 Přidány nové fotky Betýska v roli ochránce rodiny v sekci Fotogalerie

23.11. 09 V chs Ankamanta jsou již připraveni k odběru krásní nahatí kloučci. Neváhejte! Mají bezvadné povahy a moc už se těší na nové pánečky! Foto viz Fotogalerie


3.11.09 Kloučkům v chs Ankamanta je šest týdnů, brzo budou k odběru! Oba jsou úžasně zbarvení a moc už se těší na nové páníčky.


6.10.09 Přidány další fota štěnátek z chs Ankamanta. Viz Fotogalerie


30.9.2009 Přidány nové foto štěňátek v sekci Fotogalerie


21.9.2009 Máme první potomky! V chs Ankamanta se narodili dva nahatí kloučci po našem Betýskovi. Foto viz Fotogalerie


12.8.2009 Potvrzeno! Betýsek bude poprvé tatínkem. V chs Ankamanta očekávají štěňátka - foto z krytí viz Fotogalerie


3.8. 2009 přidány nové foto do Fotogalerie


21.7. 2009 spuštěny naše webové stránky


19.7. 2009 jsme byli na Národní výstavě v Mladé Boleslavi. I přes velmi kladné hodnocení byla paní rozhodčí přísná a dala nám známku VD za měkčí uši.


17.7. 2009 byla za naším Betýskem nevěsta - Beeba Mou Luramion z chovatelské stanice Ankamanta. Svatba se vydařila, tak se doufám na konci září můžeme těšit na první Béťovi potomky.

6.6.2009 byl ve svých 19-ti měsících uchovněn náš první peruánský kluk Guliver Grafit Slezský Sen.

V roce 2008 byla v registru FCI řádně zaregistrována naše chovatelská stanice

Dne 6.6.2009 byl ve svých 19-ti měsících uchovněn náš první peruánský kluk Guliver Grafit Slezský Sen.V roce 2008 byla v registru FCI řádně zaregistrována naše chovatelská stanice
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one